صفحه اصلی > اخبار و چندرسانه : معرفی سریال دفتر یادداشت

معرفی سریال دفتر یادداشت

معرفی سریال دفتر یادداشت ؛ حضور رضا عطاران پس از سال ها در شبکه نمایش خانگی

دفتر یادداشت یکی از جدیدترین ساخته‌های شبکه نمایش خانگی است که حضور رضا عطاران به عنوان نقش اول آن باعث شده تا این روزها توجهات را به خود جلب کند. در این مقاله با معرفی سریال دفتر یادداشت همراه شما هستیم.

رضا عطاران یکی از بازیگران و کارگردانان بزرگ کشور ایران است که تاکنون برای خنداندن مردم تلاش‌های زیادی کرده است. برخلاف اکثر بازیگران بزرگ که در طی سال‌های اخیر در شبکه نمایش خانگی حضور داشته‌اند، رضا عطاران به جز حضور در فصل سوم قلب یخی هیچ حضور دیگری در این شبکه نداشته است. چندی پیش خبر اینکه او سریالی را برای شبکه نمایش خانگی قرار است بسازد پخش شد که دیگر سخنی از آن نشد و حال نیز قرار است درباره سریال جدیدی که او در آن حضور دارد، صحبت کنیم.

سریال دفتر یادداشت به کارگردانی کیارش اسدی زاده و نویسندگی مسعود خاکباز ساخته شده است. حسین اکبری تهییه‌کننده این اثر جدید فیلم نت است و آقای عطاران و حسن معجونی نقش‌های اصلی آن را بازی خواهند کرد. در ادامه این مقاله پلازا با معرفی سریال دفتر یادداشت همراه شما خواهیم بود.

زمان پخش سریال دفتر یادداشت

این سریال از پلتفرم فیلم نت از25 آبان درروزهای جمعه پخش می شود

داستان سریال دفتر یادداشت

خلاصه سریال دفتر یادداشت درباره یک پزشک شیاد است که سعی دارد از پرستاران اخاذی کند و به همین دلیل با آنها ارتباط برقرار می‌کند. در بین این پرستاران نیز رقابتی سخت برای ارتباط گرفتن با این پزشک برقرار شده است.

بازیگران سریال دفتر یادداشت

رضا عطاران، حسن معجونی، مینا ساداتی، کاظم سیاحی، سوگل خلیق، زهرا داوودنژاد، بیژن بنفشه‌خواه، الهام پاوه نژاد، اردشیر رستمی، پاشا رستمی، فریبا متخصص ، مریم سعادت با حضوری درخشان ازشمسی فضل الهی، و با هنرمندی داریوش کاردان و آزیتا حاجیان

پست های مرتبط

ثبت نام کارگاه آموزش بازیگری پیشرفته

انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان برگزار می‌کند برگزاری کارگاه آموزش بازیگری پیشرفته…

۲۷ بهمن ۱۴۰۲

هیئت داوران جشنواره تئاتر خیابانی دریا استان هرمزگان معرفی شدند

به گزارش خبرنگار هروتا و به نقل از روابط عمومی دبیرخانه جشنواره…

۲۲ بهمن ۱۴۰۲

هیأت انتخاب جشنواره تئاتر خیابانی دریا معرفی شدند

مصیب داوری ، حسین کریمی پور و حلیمه افراشته به عنوان هیأت…

۲۲ بهمن ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید