صفحه اصلی > اخبار : اقبال سینمایی‌ها به صحنه تئاتر؛ از الناز شاکردوست تا گلاره عباسی

اقبال سینمایی‌ها به صحنه تئاتر؛ از الناز شاکردوست تا گلاره عباسی

به گزارش هروتا،الناز شاکردوست، مونا فرجاد،رضا کیانیان، گلاره عباسی، پولاد کیمیایی، نسیم ادبی، مجید مظفری، رسول نجفیان، فرزادحسنی،امیر مهدی ژوله و الیکا عبدالرزاقی از جمله بازیگران سینما و تلویزیون هستند که این روزها سرگرم تئاتر هستند وخاک صحنه می‌خورند. به این فهرست باید کارگردان‌هایی که تهیه‌کننده تئاتر شده‌اند را نیز اضافه کرد.

حضور پرشمار بازیگران سینما و تلویزیون بر صحنه تئاتر هم حکایت از علاقه آنها به این هنر اصیل دارد و هم نشان‌دهنده حال خوب تئاتر در این روزهاست. بازیگران سینما با حضور در تئاتر و ارتباط نفس به نفس با مخاطب، خودشان را در یک عرصه متفاوت محک می‌زنند و توانایی‌های شان را ارتقا می‌دهند. معمولا حضور بازیگران مشهور با اقبال خوب مخاطبان نیز همراه بوده و تماشاگران را به سالن‌های تئاتر کشانده است.

در کنار بازیگران، کاظم دانشی و منوچهر هادی دو فیلمسازی هستند که این روزها تهیه‌کنندگی تئاتر را برگزیده‌اند.

کاظم دانشی، کارگردان فیلم علفزار تهیه‌کننده نمایش مدرسه دلقک‌ها شده و منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون، تهیه‌کنندگی نمایش کات را بر عهده گرفته است.

گلاره عباسی و پولاد کیمیایی از ترانه‌های ماندگار می‌گویند

در «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» ترکیبی از بازیگران سینما و تئاتر حضور دارند که از این میان پولاد کیمیایی برای نخستین بار روی صحنه تئاتر می‌رود.

گلاره عباسی، پولاد کیمیایی، نورا هاشمی و سام قریبیان از جمله بازیگران «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» هستند.

پیش‌فروش بلیت بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار از روز چهارشنبه- دهم آبان آغاز شده و تالار وحدت از یکشنبه چهاردهم آبان ساعت ۲۱:۳۰ میزبان این نمایش به نویسندگی و کارگردانی سیدجلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی آزیتا موگویی خواهد بود.

کنسرت نمایش «قصه ترانه‌های ماندگار» پس از اجراهای موفق در کاخ سعدآباد و استقبال کم‌نظیر تماشاگران با عنوان جدید «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» آبان و آذرماه امسال در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

این نمایش درباره پنج ترانه ماندگار تاریخ موسیقی ایران همچون «مرا ببوس»، «طاقتم ده»، «زندگی»، «یار دبستانی»، «ای ایران» است که در هر بخش، داستانی درباره هر یک از این ترانه‌ها به اجرا درمی‌آید و سپس آن ترانه با ارکستر و نوازندگان حرفه‌ای بازخوانی می‌شود.

پست های مرتبط

ثبت نام کارگاه آموزش بازیگری پیشرفته

انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان برگزار می‌کند برگزاری کارگاه آموزش بازیگری پیشرفته…

۲۷ بهمن ۱۴۰۲

هیئت داوران جشنواره تئاتر خیابانی دریا استان هرمزگان معرفی شدند

به گزارش خبرنگار هروتا و به نقل از روابط عمومی دبیرخانه جشنواره…

۲۲ بهمن ۱۴۰۲

هیأت انتخاب جشنواره تئاتر خیابانی دریا معرفی شدند

مصیب داوری ، حسین کریمی پور و حلیمه افراشته به عنوان هیأت…

۲۲ بهمن ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید